Intencje mszalne

Niedziela – 13.08.

 

 

Godz. 8.00 + Bronisława (f), + Władysław, + Wanda, + Jan

Godz. 9.30 o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Marii z okazji rocznicy urodzin

Godz. 11.00 + Ryszard Szewczyk – 25 rocznica śmierci

Godz. 18.00 dziękczynno-błagalna

 

Poniedziałek – 14.08. (św. Maksymiliana Marii Kolbego)

 

Godz. 18.00 dziękczynna Matce Bożej fatimskiej za łaskę pracy

 

Wtorek – 15.08. (Wniebowzięcie NMP)

 

Godz. 8.00 wolna intencja

Godz. 9.30 o łaskę zdrowia dla Beaty

Godz. 11.00 o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Heleny Zakowicz

Godz. 18.00 + Maria, + Hieronim, + Maria, + Grzegorz Panyczek

 

Środa – 16.08. (św. Stefana Węgierskiego)

 

Godz. 18.00 dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski z prośbą o potrzebne dary dla całej rodziny Stanisławy Balewicz

 

Czwartek – 17.08 (św. Jacka)

 

Godz. 18.00 + Mieczysław Rząb – 30 dzień po pogrzebie

 

Piątek – 18.08.

 

Godz. 18.00 + Helena Pękalska – 30 dzień po pogrzebie

 

Sobota – 19.08.

 

Godz. 18.00 + Marian – 5 rocznica śmierci

 

Niedziela – 20.08.

 

Godz. 8.00 o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Pana Bernarda

Godz. 9.30 + Krystyna Urbanowicz – 4 rocznica śmierci

Godz. 11.00 o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Krzysia z okazji 7 rocznicy urodzin

Godz. 18.00 + Anna, + Michał Rajczakowscy, + Jan, + Maria Wójcik

Niedziela – 19.03.

Godz. 8.00 + Helena, + Michał, + Wacław, + Grzegorz

Godz. 9.30 + Zenon – 9 rocznica śmierci, + Marek – 11 rocznica śmierci, + Lidia

Karabanik i zmarłych z rodziny Lanckorońskich

Godz. 11.00 o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Kasi z okazji

15 rocznicy urodzin

Godz. 12.15 1. + Maria Filipowicz – 17 rocznica śmierci, + Antoni Szajnar – 23 rocznica

śmierci

2. o łaskę zdrowia i szczęśliwą operację dla Danuty

Godz. 18.00 + Maria, + Helena, + Edward, + Cyryl

Poniedziałek – 20.03.(św. Józefa, Oblubieńca NMP)

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 dziękczynno-błagalna z okazji rocznicy urodzin Katarzyny

Wtorek - 21.03.

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 1. dziękczynno-błagalna z okazji rocznicy urodzin Stanisławy oraz w intencji

dzieci, wnuków i prawnuków

dziękczynno-błagalna z okazji rocznicy urodzin Adama

Środa – 22.03.

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 +Janina, + Rudolf Kaczmarscy w rocznicę śmierci

Czwartek – 23.03

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 + Mirosław Chmielewski – 30 dzień po pogrzebie

Piątek – 24.03.

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 + Tadeusz Skoczek – 10 rocznica śmierci

Sobota – 25.03. (Zwiastowanie Pańskie)

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 + Piotr Szmaj – 3 rocznica śmierci

Niedziela – 26.03.

Godz. 8.00 + Teresa Ślązak – 6 rocznica śmierci

Godz. 9.30 + Józef – 30 rocznica śmierci, + Helena, + Lidia Karabanik i zmarłych z

rodziny Lisowskich

Godz. 11.00 1. o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Weroniki

i potrzebne dary dla jej rodziny

2. + Aniela, + Franciszek, + Ryszard, + Grażyna

Godz. 12.15 + Władysław Zimon – 2 rocznica śmierci

Godz. 18.00 + Katarzyna, + Józef Niedzielscy, + Weronika, + Mikołaj Dziuda

Niedziela – 19.03.

Godz. 8.00 + Helena, + Michał, + Wacław, + Grzegorz

Godz. 9.30 + Zenon – 9 rocznica śmierci, + Marek – 11 rocznica śmierci, + Lidia

Karabanik i zmarłych z rodziny Lanckorońskich

Godz. 11.00 o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Kasi z okazji

15 rocznicy urodzin

Godz. 12.15 1. + Maria Filipowicz – 17 rocznica śmierci, + Antoni Szajnar – 23 rocznica

śmierci

2. o łaskę zdrowia i szczęśliwą operację dla Danuty

Godz. 18.00 + Maria, + Helena, + Edward, + Cyryl

Poniedziałek – 20.03.(św. Józefa, Oblubieńca NMP)

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 dziękczynno-błagalna z okazji rocznicy urodzin Katarzyny

Wtorek - 21.03.

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 1. dziękczynno-błagalna z okazji rocznicy urodzin Stanisławy oraz w intencji

dzieci, wnuków i prawnuków

dziękczynno-błagalna z okazji rocznicy urodzin Adama

Środa – 22.03.

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 +Janina, + Rudolf Kaczmarscy w rocznicę śmierci

Czwartek – 23.03

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 + Mirosław Chmielewski – 30 dzień po pogrzebie

Piątek – 24.03.

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 + Tadeusz Skoczek – 10 rocznica śmierci

Sobota – 25.03. (Zwiastowanie Pańskie)

Godz. 7.00 wolna intencja

Godz. 18.00 + Piotr Szmaj – 3 rocznica śmierci

Niedziela – 26.03.

Godz. 8.00 + Teresa Ślązak – 6 rocznica śmierci

Godz. 9.30 + Józef – 30 rocznica śmierci, + Helena, + Lidia Karabanik i zmarłych z

rodziny Lisowskich

Godz. 11.00 1. o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Weroniki

i potrzebne dary dla jej rodziny

2. + Aniela, + Franciszek, + Ryszard, + Grażyna

Godz. 12.15 + Władysław Zimon – 2 rocznica śmierci

Godz. 18.00 + Katarzyna, + Józef Niedzielscy, + Weronika, + Mikołaj Dziuda

Godz. 9.30          + Franciszek Ratajczak – 5 rocznica śmierci

 

Godz. 11.00        + Zenon Lisowski. Msza zamówiona przez sąsiadów

Godz. 12.15        o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Magdaleny z okazji

                          rocznicy urodzin

Godz. 18.00        + Piotr Wnęk – 25 rocznica śmierci, + Elżbieta Wnęk

 

Poniedziałek – 01.02.

 

Godz. 7.00          wolna intencja

Godz. 18.00        wolna intencja

                         

Wtorek  - 02.01. (Ofiarowanie Pańskie)

 

Godz. 7.00          wolna intencja

Godz. 9.00          wolna intencja

Godz. 18.00        w intencji Grupy Modlitwy O. Pio

 

Środa  – 03.02.  

 

Godz. 7.00          wolna intencja

Godz. 18.00        wotywna o Duchu Świętym

 

Czwartek  – 04.02   

 

Godz. 7.00          wolna intencja

Godz. 18.00        w intencji powołań kapłańskich i zakonnych

 

Piątek  – 05.02. (św. Agaty)

 

Godz. 7.00          wolna intencja

Godz. 18.00        w intencji wspólnoty Krwi Chrystusa

 

 Sobota  – 06.02. (św. męczenników Pawła Miki i towarzyszy)

 

Godz. 7.00          w intencji Łukasza Gronia w dniu przyjęcia święceń diakonatu. Mszę zamówiła

                          wspólnota Odnowy w Duchu Świętym

Godz. 18.00        w intencji wspólnoty Żywego Różańca

 

Niedziela  – 07.02.

 

Godz. 8.00          + Józef Pliś – 7 rocznica śmierci, + Maria Pliś

Godz. 9.30          + Jan Jarzyńsjki – 67 rocznica śmierci, + Cyryl – 21 rocznica śmierci,

                          + Kazimierz Jarzyński  – 10 rocznica śmierci

Godz. 11.00        + Franciszek Chodyga – 6 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny

Godz. 12.15        o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla rodziny Marcinkiewiczów

Godz. 18.00        w intencji Barbary o uwolnienie od zła i Boże błogosławieństwo w rodzinie

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE