Odpust parafiialny oraz wizytacja kanioniczna w parafii św. Tadeusza Apostoła w Legnicy

img 3673  img 3682

28.10 to dzień naszego parafialnego odpustu. Liturgii odpustowej przewodniczył o. Jan Janus - proboszcz parafii św. Jana Chrzcicicela w Legnicy , natomist kazanie wygłosił ks. prof. dr hab. Andrzej Tomko z Wrocławia.

29.10.2017  przeżywaliśmy w Parafii wizytację kanoniczną, którą przeprowadził ks. Bp Marek Mendyk. Na Mszy św. o godz. 8:00 nastąpiło uroczyste powitanie Ks. Biskupa w progu naszego kościoła. W ramach wizytacji odbyło się spotkanie z dziećmi i ich rodzicami, grupami parafialnymi oraz udzielony został sakrament bierzmowania młodzieży naszej parafii. Liczne spotkania były okazją do wyrażenia wdzięczności przez księdza Biskupa wszystkim, którzy na co dzień  troszczą się o naszą wspólnotę parafialną.

ODPUST PARAFIALNY

WIZYTACJA KANONICZNA KS. BISKUPA MARKA MENDYKA